تبلیغات
بی صدا - رونالدو: انتقاد بس است؛ باید همه با هم متحد باشیم
رونالدو: انتقاد بس است؛ باید همه با هم متحد باشیم
http://uploadpa.com/beta/12/acu1ihyzdeijq02stigq.jpg

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و کلیدی ترین بازیکن رئال در بازی 4شنبه شب مقابل سلتاویگو در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی کوپا دل ری در صحبت هایی به دفاع از ژوزه مورینیو پرداخته.

در بازی 4شنبه شب که با برد 0-4رئال به پایان رسید، رونالدو 3 گل از 4 گل تیمش را به ثمر رساند و یک پاس گل هم به سامی خدیرا رساند. او در پایان این بازی به این نکته اشاره کرد که مادریدی ها برای رسیدن به اهداف پیش رویشان باید متحد باشند:« انتقاد بس است. این انتقادات هیچ کمکی به ما نمی کند. باید همه با هم متحد باشیم. ما هنوز در رقابتهای جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا حضور داریم.»

رونالدو ادامه داد:« برای من گلزنی برای رئال یک افتخار بزرگ است؛ هر چند که این تنها هدف من نیست.» این ستاره پرتغالی که در بازی 4شنبه شب هت تریک کرد در مورد شایعات منتشره در مورد اینده اش گفت:« من الان درمورد باشگاه های دیگر صحبت نمی کنم. با رئال مادرید قرارداد دارم و دراینجا حس خوبی دارم ولی در دنیای فوتبال همه چیز ممکن است.»

ستاره پرتغالی در ادامه به این نکته اشاره کرد که با وجود اخراج سرخیو راموس از ترکیب رئال در ازی با سلتا، تیمش واکنش خوبی نشان داد:« بعد از آنکه ده نفره شدیم هم خیلی خوب واکنش نشان دادیم. اخراج سرخیو اتفاقی بود و چندان قاطعانه نبود. ما خیالمان راحت است چون خوب بازی می کنیم. ما تنها 2 دقیقه بعد از شروع بازی، به گل رسیدیم و شروع خوبی در بازی داشتیم. کنترل میدان را در دست داشتیم. هدف ما برد در بازی و صعود به دور بعد بود که از این بابت خوشحال و راضی هستیم.»

رونالدو در مورد عملکرد تیمش در نیمه دوم بازی به این نکته اشاره کرد که بعد از پیش افتادن از حریف، رئال با آرامش بیشتری بازی کرد:« در نیمه دوم کمی راحت تر بازی کردیم؛ چون می دانستیم که عملا کار صعودان به دور بعد مسجل شده. البته سرنوشت بازی هنوز باز بود؛ چون یک گل از سلتا بازی را به وقت های اضافه می کشاند.»

او درمورد شرایط فیزیکی اش به این نکته اشاره کرد که در شرایط فیزیکی فوق العاده ای است و از هوااداران تیمش تشکر کرد:« حس می کنم که در شرایط فیزیکی خوبی هستم. ما بعد از تعطیلات سال نوی میلادی کارمان را خیلی خوب شروع کردیم و می خواهیم تا پایان فصل به همین ترتیب به کارمان ادامه دهیم. الان محبت هواداران برنابئو را بیشتر احساس می کنم.»

رونالدو در بخش پایانی صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که دوست دارد تا در بازی بعدی تیمش مقابل اوساسونا حضور می داتش؛ هرچند که او به خاطر به حد نصاب رسیدن کارت های زردش شانس حضور دراین بازی را نخواهد داشت:« ترجیح می دادم تا دراین بازی حضور داشته باشم؛ این کاری بود که دوست داشتم انجام دهم.»


Cristiano Ronaldo with his two fingers raised and pointing them to the sky, in Real Madrid 4-0 Celta de Vigo, at the Copa del Rey 2013
[ سه شنبه 26 دی 1391 ] [ 01:29 ب.ظ ] [ فاطمه ] [ نظرات() ]